Nahrávací studio v Topolné

Nahráváme a tvoříme hudbu všech moderních žánrů se specializací hlavně na rock a pop už od roku 1992. V roce 2012 se studio podstatně zmodernizovalo, změnilo název a přestěhovalo se do Topolné u Uherského Hradiště. Kromě výroby hudebních nahrávek, reklam, mluvených komentářů a dalších zvukových projektů provozujeme též výuku hry na kytaru a také Kurzy pro začínající zvukaře a poradenskou činnost.

Nahráváme a tvoříme hudbu všech moderních žánrů se specializací hlavně na rock a pop už od roku 1993.

Po zániku studia SOUGP v Otrokovicích jsme navázali činnost pod novým názvem R-AUDIO & recording a pokračovali až do roku 2012, kdy se studio podstatně zmodernizovalo a přestěhovalo do Topolné, kde působí pod názvem BiteHazard studio podle bývalé dívčí kapely.

Kromě výroby hudebních nahrávek, reklam, mluvených komentářů a dalších zvukových projektů, provozujeme též výuku hry na kytaru a hlavně Kurzy pro začínající zvukaře a poradenskou činnost.

Víte, že...

Naše studio bude brzy slavit 30 let činnosti. Náš přímý předchůdce bylo otrokovické studio SOUGP, ve kterém jsem začínal jako pomocník. V roce 1994 jsem studio vzal pod svá křídla a vedl ho dále pod názvem R-AUDIO až do roku 2011 v prostorách otrokovického učiliště. Poté se studio přestěhovalo do domácího prostředí v Topolné a nyní působí pod názvem BiteHazard studio.

Login

Enter valid email, the link will send there