Nahrávací studio v Topolné

Nahráváme a tvoříme hudbu všech moderních žánrů se specializací hlavně na rock a pop už od roku 1992. V roce 2012 se studio podstatně zmodernizovalo, změnilo název a přestěhovalo se do Topolné u Uherského Hradiště. Kromě výroby hudebních nahrávek, reklam, mluvených komentářů a dalších zvukových projektů provozujeme též výuku hry na kytaru a také Kurzy pro začínající zvukaře a poradenskou činnost.

Mastering provádíme pomocí kvalitních algoritmů v programu Pro Tools, Studio One nebo Harrison Mixbus32C s použitím špičkových pluginů firmy Universal Audio

Zpracování souborů pro mastering je nejlépe prodiskutovat před jejich zasláním přímo s námi. Můžete si přečíst také několik článků o masteringu z našeho blogu http://blog.bitehazard.cz/search/label/mastering , a připravit si několik verzí masterů (např. s potlačenou basou, zdůrazněným zpěvem, atd... Vždy jen o 0,5 až 1 dB) Obecně platí, že soubor by měl být v kvalitě nejméně 44,1 kHz/24 bit, bez limitace, bez ustřiženého začátku a konce, headroom max -3 dBFS (tzn. lépe -6 až -10 dBFS).

Nenoste nám ke zpracování mp3 převedené do wavu! Poznáme to a takové soubory odmítneme zpracovat.

Mastering je nejlépe řešit zasláním souborů pomocí internetu. Následně obdržíte zdarma návrh masteringu jednoho tracku. Po Vašich připomínkách a korektuře zpracujeme další tracky dle Vašich požadavků a výsledný master bude umístěn na server ke stažení.

Dříve se objednávka masteringu prováděla pomocí formuláře Mastering_R-AUDIO.pdf . Není nutno již vyplňovat, CD už se téměř nepoužívá a vše se řeší pomocí internetu a zasílatelských služeb nebo mailů. Pouze pokud nám chcete sdělit údaje o parametrech skladeb, můžete formulář vyplnit, nebo jej použít jako vodítko. Do výsledných wavů lze vkládat metadata včetně kódu ISRC.

Ceny jsou zjednodušené, 1200,- Kč za jednu běžnou písničku (v délce do 5 minut). 

Víte, že...

Kromě výroby hudebních nahrávek, reklam, mluvených komentářů a dalších zvukových projektů, provozujeme též výuku hry na kytaru a hlavně Kurzy pro začínající zvukaře a poradenskou činnost.

Login

Enter valid email, the link will send there