Jsme také na Facebooku:

Jsme také na Facebooku:

Split Mastering
77 / 100

Mastering

provádíme pomocí kvalitních algoritmů v programu Avid Pro Tools, Studio One nebo Harrison Mixbus32C s použitím špičkových pluginů firmy Universal Audio

Zpracování souborů pro mastering je nejlépe prodiskutovat před jejich zasláním přímo s námi. Můžete si přečíst také několik článků o masteringu z našeho blogu http://blog.bitehazard.cz/search/label/mastering , a připravit si několik verzí masterů (např. s potlačenou basou, zdůrazněným zpěvem, atd… Vždy jen o 0,5 až 1 dB) Obecně platí, že soubor by měl být v kvalitě nejméně 44,1 kHz/24 bit, bez limitace, bez ustřiženého začátku a konce, headroom max -3 dBFS (tzn. lépe -6 až -10 dBFS).

Mastering je nejlépe řešit zasláním souborů pomocí internetu (doporučujeme např. službu filemail.com, pomocí které můžete posílat soubory nebo celé složky do velikosti 5 GB). Následně obdržíte zdarma návrh masteringu jednoho tracku. Po Vašich připomínkách a korektuře zpracujeme další tracky dle Vašich požadavků a výsledný master bude umístěn na server ke stažení.

Dříve se objednávka masteringu prováděla pomocí formuláře Mastering R-AUDIO distributed 2013. Není nutno již vyplňovat, CD už se téměř nepoužívá a vše se řeší pomocí internetu a zasílatelských služeb nebo mailů. Pouze pokud nám chcete sdělit údaje o parametrech skladeb, můžete formulář vyplnit, nebo jej použít jako vodítko.

Do výsledných wavů lze vkládat metadata včetně kódu ISRC.

Ceny jsou zjednodušené, 1200,- Kč za jednu běžnou písničku (v délce do 5 minut).