Jsme také na Facebooku:

Jsme také na Facebooku:

Mastering

Mastering

provádíme pomocí kvalitních algoritmů v programu Avid Pro Tools, Studio One nebo Harrison Mixbus32C s použitím špičkových pluginů firmy Universal Audio

Zpracování mixů je nejlépe prodiskutovat před jejich zasláním přímo s námi. Můžete si připravit několik verzí mixů (např. s potlačenou basou, zdůrazněným zpěvem, atd… Vždy jen o 1 až 2 dB) Obecně platí, že soubor by měl být v kvalitě nejméně 44,1 kHz/24 bit, bez limitace, bez ustřiženého začátku a konce, headroom max -3 dBFS (tzn. lépe -6 až -10 dBFS).

Mastering je vhodné řešit zasláním souborů pomocí internetu (doporučujeme např. službu filemail.com, pomocí které můžete posílat soubory nebo celé složky do velikosti 5 GB). Následně obdržíte zdarma návrh masteringu jednoho tracku. Po Vašich připomínkách a korektuře zpracujeme další tracky dle Vašich požadavků a výsledný master bude umístěn na server ke stažení.

Dříve se objednávka prováděla pomocí tohoto formuláře. Není nutno již vyplňovat, CD už se téměř nepoužívá a vše se řeší pomocí internetu a zasílatelských služeb nebo mailů. Pokud nám chcete sdělit údaje o parametrech skladeb, můžete formulář vyplnit, nebo jej použít jako vodítko.

Do výsledných wavů lze vkládat metadata včetně kódu ISRC.

Ceny jsou zjednodušené, 1200,- Kč za jednu běžnou písničku (v délce do 5 minut).

 

Objednávku nebo dotaz k masteringu můžete zaslat pomocí následujícího formuláře:


    Tento formulář využívá Akismet pro omezení spamu Zjistěte jak jsou zpracovávána vaše data.